НАШ ПАРТНЕР


Світязь - відпочинок на Шацьких озерах


Голосуєм?

Де плануєте відпочити в цьому році?

Про нас

ГОЛОВНАКАРТА САЙТУ ПОШУК

Відпочинок.net.ua — інформаційно-рекламний сайт, який надає повну та вичерпну інформацію про відпочинок та унікальні місця волинського краю і не тільки.

Ідею подала підвищена цікавість туристів до перлини нашого краю — славнозвісного озера Світязь. Кожен відвідувач сайту зможе ознайомитись з каталогом туристичних баз, приватних садиб, санаторіїв та пенсіонатів, прочитати детальну інформацію про кожну представлену пропозицію, а саме: умови проживання, доїзд, зручності, ціни, сервіс, бронювання номерів.

Шанувальникам активного відпочинку надаємо детальний опис екскурсій, прогулянок, маршрутів та інформацію про так званий "зелений туризм". Туристи, які погано орієнтуються в місцевості, у розділі "Довідка" зможуть ознайомитися з графіками автобусного та залізничного сполучення та маршрутами літака. А хто подорожує автомобілем, має можливість ознайомитись з картою доїзду до озера, обмінятися досвідом з іншими мандрівниками, надіславши нам фото та опис своїх подорожей на автомобілі. Тим, хто зацікавлений побачити визначні місця краю - ми пропонуємо короткий опис історичних місць, музеїв, заповідників та пам'яток культури, які рекомендуємо обов'язково відвідати.

Всі бажаючі зможуть залишити на сайті свої враження, пропозиції, скарги, та прохання у розділі "Відгуки". Зверніть увагу, ми прагнемо якості та професійного росту у всьому, тому всі Ваші пропозиції та скарги, що стосуються роботи сервісу та наявної на ньому інформації, обовязково будуть враховані.

Якщо вас цікавить якась інформація, якої не вдалося знайти на сайті - зв'яжіться з нами і ми спробуємо вам допомогти.

Вся інформація на сайті носить рекламний характер. Всю відповідальність за повноту та достовірність інформації несуть власники садиб (баз відпочинку).

Бажаємо вдалого та гарного відпочинку! 

ГОЛОВНАПОДОРОЖІ ДОВІДКАПРО НАСВІДГУКИКОНТАКТИ